» Наша Дивовижна Команда ». Жінка З Нової Зеландії Показала І Розповіла, Як Вона Справляється З Четверняшкамі!

ПОЛИТИКА

Коли УЗД показало, що Кендал Макдональд носить не одного, а відразу чотирьох немовлят, сім’я тільки видихнула з занепокоєнням і радістю. Після діагнозу «полікістоз яєчників» і трьох років безпліддя це сприймалося не як тягар, а як шанс. Сім’я, в якій вже підростає чотирирічний Бруклін, хотіла ще одну дитину.

Але не дарма сказано: «Господь дає випробування по силі своєї». Тепер, коли четверняшкам виповнився рік, Кендал наважилася записати невелике відео про те, як вона була в ролі безмірно втомленої, але щасливої багатодітної матері.

Кендалл жартома називає своїх дітей «Загін четверняшек». Шанс був тільки 1 на 729 000, і якщо взяти до уваги природне зачаття на тлі проблем зі здоров’ям, то це взагалі було диво. І тепер у Кендала немає ні можливості, ні часу хворіти або лінуватися. В середньому у неї є два відрізки в день по дві години, коли всі четверо міцно сплять, щоб звернути на себе увагу. Решту часу займає нескінченне планування — не так складно виконувати різні процедури, як дотримуватися правильного графіку, тому що кожну дію потрібно повторити чотири рази.

Родині Макдональд і так пощастило, тому що вони небагаті. Чоловікові дали п’ятимісячний відпустку на роботі, і уряд сплатив послуги нічний няні протягом перших шести місяців, тому вони провели найважчий час без особливого навантаження. Тепер основна робота по дому лежить на Кендале, який примудряється готувати їжу для всіх, прибирати все і готуватися до наступного дня, щоб звести до мінімуму ймовірність проблем. Порядок, порядок і ще раз порядок, ніякої ліні.

Зліва направо: мама Кендалл, близнюки Куїнн і Хадсон, старший син Бруклін, Моллі, батько Джош і Інді З одного боку, у них був досвід — три роки виховання Брукліна. З іншого боку, непосида Моллі вже почала повзти, Хадсон проявляє лідерський характер, інші намагаються не відставати, тому їм мимоволі доводиться тримати «очі на потилиці».