Довгий час ми з іншою жінкою ділили одного чоловіка. Він вибрав мене, але недавно я підслухала одну телефонну розмову і все в моєму житті змінилося.

ПОЛИТИКА

Чоловік повернувся додому просто в люті. Це було дивно, адже він повертався із зустрічі із донькою, Ксюшею. Я не стала йому нічого питати, адже він сам першим заговорив: — Кать, уявляєш, я хотів сюрприз Ксюшці влаштувати, забрати її після уроків, не зателефонувавши заздалегідь. Але під’їжджаю до школи і бачу картину олією: якийсь незнайомий чоловік забирає мою дочку. Я спочатку подумав, що це виkрадач і хотів було повалити його на землю, але Ксюшка мене зупинила. Виявляється, це був новий чоловік Валі. Я мимоволі посміхнулася, адже у нас із Валею багата історія за спинами.

Ми довгий час ділили Стаса і навіть наро дили приблизно одночасно: я Федю, вона Ксюшу. Дізнавшись про мою ваrітність, Стас вибрав мене, але й після цього Валя залишалася найчастішою причиною наших сімейних свароk. — Цей новенький мені сказав, що у них все серйозно, вони збираються одружитися… він у розлу ченні. Дружина пішла від нього, залишивши сина. Тепер йому потрібна дружина і мати для сина, тобто він знайшов їх в особі Валі. — Це чудово, — сказала я. — Що чудового? Я не хочу, щоб він награвся з Валею і покинув її.

Навіть якщо у них все вийде, а як моя дочка? З чого це поруч із нею якийсь чоловік повинен маячити? Пославшись на втому, я пішла спати. Я знала, що чоловік зателефонує Валі. Лігла і чекала на його дзвінок. Як у воду дивилася. Через півгодини чоловік прийшов, перевірив, чи я сплю, а я вдалася сплячій. Він повернувся до зали і набрав Валю. — Серйозно кажеш? — Тихо вимовив він, — Валь, я не хочу, щоб у тебе був чоловік, подумай про мене … Далі я не слухала. Я була і досі у աоці. Що мені робити? Може, у кого була така ситуація, або у ваших друзів… Мені потрібна порада. Я навіть не хочу, щоб про це моя мати дізналася.