Антоніна Тягла Всі Турботи Сім’ї На Своїх Плечах, А Коли Одного Разу Вона Втомилася І Пішла, Тільки Тоді Всі Отримали По Заслугах

ПОЛИТИКА

Всі звикли, що до Антоніни можна звернутися за будь-якою доnомогою, а вона не відмовить ніколи. Згодом стали навіть користуватися її добротою і широкою душею. Стали не просити, а вимагати. А у Антоніни характер завжди був м’який, на роботі і в сім’ї вона не могла нікому відмовити, хотіла всім доnомогти. Тому так вийшло, що на роботі вона працює більше всіх, а потім доводиться їхати до дочки і стежити за онуком.

При цьому все господарство у власному будинку на ній, це при тому, що чоловік на пенсію вийшов і сидить удома. Крутилася Антоніна мало не все життя як білка в колесі, тому не дивно, що нажила так багато болячок. Під час останнього огляду лікар строго заявив, що їй просто життєво необхідний відпочинок. Тоді вперше в житті Антоніна вирішила зробити вибір на свою користь. Вона на роботі попросилася у відпустку. Шеф не хотів її відпускати, але Антоніна пригрозила, що звільниться, якщо їй не дадуть відпочити місяць. Вона вже сім років працювала без відпустки.

Втрачати таку цінну співробітницю і хорошого фахівця не хотіли, тому знехотя відпустили трохи відпочити. — Мама зовсім збожеволіла не старості років, — обурювалася дочка, — наплювала на всіх і поїхала. Хто тепер буде з Богданом сидіти? Мені доведеться няню найняти, бо я пізно приходжу з роботи. А я не хочу залишати дитину на чужу людину, та й грошей це коштує чимало. Батько теж незадоволений. Тепер йому доводиться самому готувати і забиратися, а він до цього зовсім не звик! Антоніна всіх про своє рішення попередила ще місяць тому, але ніхто всерйоз це не сприйняв.