Коли найкращий друг залишив дівчину ваrітною і одружився з іншою, Яків як справжній чоловік вирішив сам доглянути Марину та її дитину

ПОЛИТИКА

Історія нестандартна. Усі в школі дивувалися дружбі Якова та Валери. Вони були абсолютно різними. Яків тихий, сором’язливий, скромний, старанний, дитина із звичайної родини. Зовнішністю не виділявся, носив окуляри та картаті сорочки. Він неодмінно став би об’єктом глузувань, якби за нього не заступався Валера. Батьки Валери були люди забезпечені. Мама працювала у мерії, а батько був підприємцем. Сам хлопець був напрочуд гарний собою, на нього всі дівчатка заглядалися. Вчитися Валера не любив, домашнє завдання часто робив за нього Яків. Вигідно було Валерці в якомусь сенсі дружити з тихим і сором’язливим хлопцем. У дев’ятому класі друзям сподобалася Маринка з паралельного класу.

Пекуча брюнетка вже років у шістнадцять розбивала сер ця. Яків про свої почуття мовчав, розуміючи, що у нього ніяких шансів. А ось Валера та Марина почали незабаром зустрічатися. Після школи не без допомоги батьків Валерій вступив на юридичний факультет, а Марина до музичної академії. Яків вступив до інженерного технікуму. В університеті Валера закрутив роман із донькою ректора, шлюб із Єлизаветою міг забезпечити йому гарну кар’єру. Він уже хотів повідомити Марині, що кидає її, але виявилося, що вона ваrітна. -Я все розповім твоїм батькам. Ти з глузду з’їхав? Я не збираюся бути самотньою матір’ю. Мене батько вб’є, якщо дізнається, що я народила дитину не у шлюбі.

Валера махнув рукою на неї і одружився з Лізою. Яків запропонував Марині допомогу, не міг він дивитися спокійно на її стра ждання. Він запропонував фіктивно одружитися. Робити було нічого. Вони разом ніколи не жили, просто дитина отримала по батькові. Яків попросив дозвіл відвідувати дівчинку. Марина не відмовила, до того ж, чоловік їй фінансово допомагав, що не було зайвим. Софія підростала, стала Якова татом називати. Їй було незрозуміло, чому батьки живуть окремо. Вона дізналася про те, що Яків їй не рідний батько, що стосунків із Мариною у нього ніколи не було, тільки після його сме рті. Він все життя любив тільки Марину, тому так і не одружився. Все своє майно залишив названій доньці, так само залишив їй листа, де все пояснив.