Дружина Поїхала В Село Подбати Про Тещу, Яка Захво Ріла. І Раптом Через Час Мені Дзвонить Теща І Тремтячим Голосом Просить Помчати Туди

ПОЛИТИКА

Я, як і всі інші люди, люблю сюрпризи, ось тільки один сюрприз мені зробила моя дружина, і його я в житті не забуду. А все почалося з того, що моя дружина в ранок суботи прокинулася від дзвінка своєї матері, яка їй повідомила, що дуже сильно захво ріла на грип, і потребує догляду. Це було досить дивно, адже скільки я знав тещу, вона не така людина, яка при звичайному грипі буде кликати на доnомогу, враховуючи, як далеко вона живе від нас, але все ж дружина вирішила її відвідати.

І, що було дивніше: мені вона не дозволила поїхати разом з нею. Ну й добре, вирішив я себе роботою зайняти. І ось, через тиждень вона сказала, що затримається ще на пару тижнів, адже проблема серйозна. Не думав, що в якомусь селі може бути настільки хороша медицина, що навіть в місто привозити людину не довелося, але все ж, тоді я не звернув не це уваги.

Ще через 2 тижні вона мені повідомила, що посковзнулася на льоду і зламала ногу, так що її приїзд знову відкладеться. І лише через місяць, мені подзвонила теща і переляканим голосом сказала, щоб я якомога швидше приїхав до них. Я поспіхом сів у машину і поїхав за адресою. У лікарні мене зустріла теща, привела до дружини, а дружина в ліжку лежить, а не одна, з дитиною. Виявилося, все ця вистава була всього лише частиною одного великого сюрпризу!