Сусідка стежила за кожним моїм кроком, але, коли обнесли мою квартиру і мені реально потрібна була її допомога, вона заявила неймовірне

ПОЛИТИКА

Мені двадцять сім, і я живу в квартирі своєї бабусі. Її не стало пару років тому. У мене є одна сусідка, яка начебто була подружкою бабусі. Вони разом пили чай, ходили в магазин. Але я з дитинства її не любила, адже вона багато чого придумувала про мене. Вона постійно розповидала бабусі, де я, з ким я і чим займаюся. А якщо ніякої цікавої інформації не було, вона вигадувала. Бабуся часто мене ла яла з-за брехні цього інформатора. Навіть прості дитячі пустощі вона підносила бабусі так, що навіть я не розуміла, про що йде мова. Ось, наприклад, одного разу ми з друзями пішли пограти в хованки в гаражах. На подвір’ї у бабусі було багато гаражів, серед них ми і грали. Наша компанія в більшості складалася з хлопчиків, а дівчат було двоє, я і наша сусідка з другого поверху.

Так ось, ця сусідка пішла до бабусі і сказала їй, що ми з друзями ховалися між гаражами і курили, так ще й лазили по них. Про що йшла мова? Мені ж було всього дев’ять! Ми просто грали в хованки. Але від бабусі я отримала. Вона повірила їй. Минуло кілька років, бабусі не ста ло. Тоді я вступала до вузу. Після надходження переїхала в квартиру бабушки. У студентські роки я і вечірки влаштовувала у себе, і посиденьки, але нічого надприродного не робила. Але сусідка пильно стежила за кожним моїм кроком, хто до мене прийшов, що було у них в пакетах? Як тільки до мене в гості приходили мої батьки, сусідка тут же виходила зі своєї квартири прямо там же розповідала моїм батькам пристрасті, мовляв до мене постійно ходять хлопчики, дівчата рідко якогось легкої поведінки, і що я влаштовую тут не знаю що.

Благо мої батьки адекватні, мене добре знають і довіряють. Зараз мені вже 27, у мене іноді ночує мій хлопець, друзі також приходять в гості, влаштовуємо вечірки, але рідко. У мене складний робочий графік, іноді повертаюся до півночі. І все це фіксується моєї шпигункою. Коли ми випадково зустрічаємося в ліфті, вона задає мені страннті питання: — Той хлопець твій хлопець? А тоді хто той, інший? Що за один? А в чому причина, що ти так пізно повертаєшся? Ким працюєш? Я тоді жартувала і казала батькам, що завдяки сусідці ніяка камера для стеження мені не потрібна. Але виявилося, що вона найцікавіше переглянула. Я на тиждень поїхала у відпустку, а мою квартиру обнесли. Винесли щось із побутової техніки, телевізор, ноутбук. А коли поліція приїхала і почала опитувати сусідів, бо сусідка нічого не бачила. Я-то думала від цієї старої перечниці хоч раз буде користь.