Макс привів додому чергову дівчину, а вранці, після довгої ночі, він не знайшов її поруч. Але вийшовши зі спальні, втратив дар мови

ПОЛИТИКА

Багато хлопців, з не дуже вдалою зовнішністю заздрять бабіям, мовляв, он скільки у них жінок, добре їм, напевно, живеться, ось тільки самі хлопці, яких називають ба біями, напевно, хотіли б мати дружину на все життя. Ось таким «ба бієм» був Макс. Хлопець Макс гарний, дуже добрий, та ще й який розумний, життя у нього, словом, вдалося. От тільки через свій стан, а хлопець він досить багатий, у нього не виходило знайти нормальну дівчину, адже всі зустрічалися з ним в основному через гроші, заради своїй вигоди, а він просто хотів, щоб про нього хоч хтось подбав і полюбив його просто за те, що він є..

У нього є власний будинок, не дуже великий, але живе він там один, так що особливих проблем не виникає. Будинок, в якому живе хлопець 22 років, та ще й без дівчини, точніше без постійної дівчини… может собі уявити, який там свинарник. Все ж, Макс весь день роботою зайнятий, нема у нього часу в будинку вбиратися. Якщо нормальні люди посуд миють після трапези, то Макс миє до. І ось, в один день Максїм привів до себе додому чергову дівчину, Аню, з якою він провів ніч.

Прокинувшись вранці, він, як і завжди не знайшов дівчину поруч, але він і звик до такого, адже більшого від нього дівчатам і не потрібно було. Ось тільки вийшовши зі спальні, він не впізнав свій будинок. Все було чисто, посуд вимитий, навіть вікна були чисті. Одна лише Аня сиділа на дивані і тихо дивилася щось по телевізору. Тоді Макс і зрозумів, що Аня – та сама.