У розпал свята чоловік сестри передав Ніні конверт з великою сумою. Це не могло прослизнути повз очі вже n’яного чоловіка

ПОЛИТИКА

З самого ранку Ніна метушилася вдома. Справа в тому, що в неї сьогодні день народ ження, і їй треба серйозно підготуватися, адже сьогодні до неї додому прийдуть багато гостей, яких і годувати треба буде, і посадити за стіл великий і смачний. Не те, що багато народу буде: батьки Ніни та її чоловіка та її сестра, яка ще й чоловіка приведе з собою. Ніна накрила великий стіл з різними та смачними стравами і сиділа чекала на гостей.

Першим з’явився з роботи її чоловік, який одразу ж присів за стіл і збирався вже повечеряти тим, що було на столі, але Ніна зупинила його і заборонила чіпати їжу на столі, поки не було гостей. Незабаром прийшли батьки, свекри та сестра з чоловіком, і всі розташувалися за столом. Вимовлялися тости, задзвеніли келихи, чоловік Ніни n’яний почав чіплятися до дружини, все йшло, як і очікувалося. Ось тільки раптом чоловік сестри Ніни передав Ніні конверт із немаленькою сумою як подарунок.

Це було досить див но, адже вони й знайомі раніше не були та й сума була досить велика. Гроші зайвими не бувають, тому Ніна просто прийняла подарунок nродовжила застілля, ось тільки чоловікові Ніни це дуже не сподобалося. Той не висловив і навіть не показав своє невдоволення чоловікові сестри, просто злим поглядом свердлив того цілий вечір. Йому було неприємно, що чужий мужик дав його дружині стільки грошей, коли він сам на свято тільки тост присвятив Ніні та й усе. Ніна це все помітила і з жа хливим обличчям дивилася на чоловіка. А що? Так йому і треба! Цей балабол навіть звичайний букет дружині не подарував.