Бабуся подзвонила і попросила терміново приїхати. А коли вона згадала мою першу любов Ленку і її дочку, я усвідомив — справа серйозна

ПОЛИТИКА

Якось влітку мені подзвонила бабуся і попросила, щоб я терміново до неї поїхав. У мене були справи, я не міг все залишити, але бабуся сказала, що це дуже терміново, і мені потрібно бути у неї так скоро, наскільки це можливо. А перед тим, як покласти трубку, вона сказала слова, від яких я довго не міг прийти в себе. — Пам’ятаєш Ленку, твою першу любов? У неї дочка від тебе росте. Ленці стало поrано, її rоспіталізували, а за дитям нікому доглядати, я вже зовсім осла бла. Прийшовши до тями, я відпросився з роботи, пояснив дружині, що бабусі погано, і мені потрібно виїхати, і відправився в рідне село. Я довго не міг зрозуміти, в реальному житті це зі мною відбувається або уві сні, але, на жаль, виявилося, все більш ніж серйозно.

До весілля з моєю дружиною я довгий час зустрічався з Оленою. Не знаю, що потім пішло не так, але за місяць я вирішив, що одружуся на Марії (моїй дружині), заради грошової вигоди, адже я вважав, що любов з часом йде, а красиво жити завжди хочеться всім. Виявилося, Олена тоді народила від мене дочку, не хотіла прив’язувати мене до себе за допомогою дитини, ось і не сказала мені, а бабусю теж в свою чергу попросила мені ні про що не говорити. Коли я поїхав до Олени в ліkарню, її ліkaр сказав, що хво роба у неї виявилася через нестабільний нер вовий фон, а всьому цьому ви ною був я, адже Олена весь цей час любила мене і нікого іншого.

Я спочатку вирішив залишити дочку у бабусі, але вона взяла мене за руку перед моїм відходом і сказала: — Я-то з радістю з онукою поняньчуся, але чи не помилку ти, сину, здійснюєш? Дитина зовсім безневи нна, а вже си рота при живих батьках. Подумай гарненько перед тим, як kинути її. Я подумав. Залишився в селі два дні, а потім забрав дочку і поїхав в місто – знайомити її з моєю дружиною. Дружина спочатку прийняла дочку нейтрально, думала, доведе, що вона не моя рідна дочка і позбу тися від неї, але її очікування не виправдалися, і ми з донькою опинилися за порогом нашого будинку. Дружина дала мені право вибору, і я вибрав дочку. Через пару місяців я переїхав до села, а через півроку мій малий бізнес, магазин сільськогосподарських радощів, дав свої перші плоди. Я шалено радий, що і Олена, і моя дочка знайшли в собі сили пробачити мене, дурня і прийняти назад.