Син пішов знайомитись з батьками нареченої, а повернувся спустошений та заявив, що весілля не буде. Дізнавшись причину, у мене ледве тиск не підскочив

ПОЛИТИКА

Нещодавно мій син оголосив, що вирішив зв’язати себе шлюбом. Батьки невістки не дуже хотіли з ним знайомитися, тому відтягували день зустрічі – наскільки це було можливо. Я ось знала Діану практично від початку їхнього знайомства. Як би там не було, день знайомства настав – і він поїхав. Як тільки син зайшов до них у будинок, майбутня теща накинулася на нього зі словами: «Ой, а ми мужика чекали, а ти такий кволий». Тарас промовчав.

Він сів за стіл, за яким уже сиділо мало не півсела. Невістка заговорила першою і сказала, що вирішили відзначити невеликою компанією: мовляв, розпишуться у РАГСі, посидять у кафе – і на цьому все. Там такий скандал зчинився. Усі почали говорити, що так не можна? Вам що – грошей на весілля шкода? І все в цьому роді. Цей кошмар для мого сина тривав аж до вечора. Якоїсь миті мій син підвівся зі столу і сказала, що йому вже час.

І тут не обійшлося без глузування: мовляв, що це за мужик, що раніше баб зі столу встає. Коли Тарас повернувся, на ньому не було обличчя. Я вирішила розпитати його про те, що трапилося, але він одразу сказав, що весілля скасовується. Зранку він обдзвонив усіх друзів і повідомив, що жодної церемонії не буде. Невістка nлакала – але рішення мого сина було непохитним. Нині мій син ні з ким не зустрічається. Каже, що наступного разу ретельніше обиратиме собі наречену. Я свого сина повністю підтримую.