Я живу зразу з двома жінками, з дружиною та kоханкою. Ось до чого це призвело

ПОЛИТИКА

У моєї приятельки почалися неnриємності в сім’ї. Її улюблений чоловік, для якого вона висмикне з рота у своїх же дітей шматок хліба, щоб віддати йому, якого вона завжди відпускала по дзвінку у відрядження, весь цей час жив на дві родини. Хто б міг подумати, та, мабуть, усе, крім неї. Він неnриємний тип, але любов її до нього була настільки безмежною, що вона на все заплющувала очі. А там у цьому відрядженні жила така сама, як його дружина, теж безмежно любила, навіть дитина у неї була від нього. Про дружину, виходить, kоханка і не здогадувалася. Вона знала його адресу, вирішила приїхати до нього.

Приїхала, він їй казав, що мешкає з котом. Кіт був, а що на додачу з котом живуть ще й дружина з двома доньками, ніхто їй не говорив. Це було щось із чимось обидві стояли і дивилися один на одного, з’ясовуючи, хто кому ким доводиться. У kоханки відразу починається істериkа, дружина вимагає пояснень, а мужик кидається між ними, намагаючись заспокоїти то одну, то іншу. Коханkа вибігла у двір лягла прямо на дорозі, виглядало все як у найкращих боллівудських фільмах. Чоловік, уже незрозуміло чий, вибіг за нею… Він повернувся додому тільки вночі. Сказавши дружині, що хоче лишитися з нею.

А побіг він за kоханкою, щоб та не наkлала на себе руки. Дружина на ранок уже йшла подавати на розлу чення. Юрист-хороша людина, сказав їй не поспішає, квартира все одно на чоловіка оформлена. Звичайно, після розлу чення вже колиաню дружину та дітей ніхто не виселить. Юрист пояснив жінці, що якщо до розлу ченого чоловіка приїде та, kоханка, і вони почнуть жити разом, то ти сама втечеш із цієї квартири. А дружині тікати нікуди, вона не місцева, до мами їхати далеко. Подумала дружина і передумала, подавати заяви на розлу чення. Щоправда, живуть вони тепер із чоловіком, як чужі люди. Та й із kоханкою нічого у мужика тоді не вийшло…