Дідусь випадково зачепив дорогий Мерседес, а водій почав kричати на нього. Але в одну мить, він змінився, він вибачався і пішов. Наступного дня він зателефонував діду. Такого повороту подій ніхто не очікував

ПОЛИТИКА

Дідусь жив один. Йому було дуже сумно: 6 років тому з життя пішла його кохана дружина. Рятував його від самотності лише пудель на ім’я Пончик, який вічно лежав біля ніг господаря, чекаючи того моменту, коли дідусь погладить його по голові. Діти вже дорослі, але ледве зводять кінці з кінцями. Пенсія у дідуся маленька – вистачає лише на найнеобхідніше. Старий збирав пляшки, щоб мати хоч якусь прибавку до пенсії. Сусіди допомагали чим могли: приносили пляшки до його хвіртки, іноді підгодовували пуделя. Був звичайний ранок, коли дідусь вкотре завантажив пляшки у багажник свого старого Жигулі, щоб відвезти все до найближчого пивного заводу.

Коли він виїхав на перехрестя – випадково зачепив дорогий Мерседес. На щастя, обійшлося подряпиною. З Мерседеса вийшов водій у чорній куртці, оглянув машину, потім старого, і сказав: — Ну що, старий, як вирішуватимемо? -Не знаю, онучку. У мене навіть страховки нема. -Ти хоч розумієш, як ти попав? У цей момент сусідка старого поверталася з крамниці. Вона побачила, що водій Мерседеса вже схопив старого за куртку, підбігла і почала кричати: -Ти що твориш, мер зотник? Не бачиш, він ледве тримається на ногах. А якщо в таку ситуацію потрапить твій батько, як тобі дізнатися, що з ним вчинили так само? У цей момент чоловік вибачився.

Він схопився за голову, сів на асфальт і мало не заnлакав. Виявилося, що хлопець ріс без батька з 8 років. Він його практично не пам’ятав, бо той заrинув внаслідок ДТ П. Чоловік перепросив, попросив номер дідуся і швидко поїхав. Наступного ранку він подзвонив старому і сказав, що заїде до нього за півгодини. Приїхав, привіз усіляких продуктів, корми для пуделя та новий одяг. Старий виба чився за те, що не може сплатити за ремонт його машини, але чоловік сам дістав з кишені пачку грошей і поклав їх на стіл. -Будуть якісь проблеми, дзвоніть. Мій номер у вас є. Ще раз вибачте за вчорашнє — сказав чоловік, потиснув старому руку і вийшов.