Я сім років поспіль доглядала тітку, а коли вона наприкінці залишила мені свій будинок у спадок, тут же з’явилася мама – вимагати свою частину

ПОЛИТИКА

Протягом семи років я доглядала свою рідну тітку. Дітей у неї не було, тому коли вона постаріла, залишилася зовсім одна. Останні роки життя вона вже зовсім не могла робити нічого по господарству, їй у всьому була потрібна допомога. Я хоч і жила на іншому кінці села, щодня до неї приходила, щоб допомогти по дому. Найбільше тітка Світлана любила квіти, тому ми з чоловіком посадили поряд з її домом невеликий квітник.

Ми самостійно доглядали ці квіти. Було нелегко, бо в мене теж є діти та робота, але я все одно робила все для тітки, бо розуміла, що вона стара людина, і більше радості в її житті немає. Тітка обіцяла, що після сме рті залишить мені свій дім у спадок. Коли її не ста ло, ми почали розбиратись із документами. Тут з’явилася моя мама і заявила, що теж має право на якусь частину будинку тітки.

Справа в тому, що я впевнена, що такі думки вселив їй другий чоловік. Кілька років тому мама вийшла заміж і пішла до сусіднього села. Її другий чоловік не найпорядніша людина. Мама протягом останніх років абсолютно не цікавилася життям тітки, вона навіть мені практично не дзвонила. Тому я не розумію, чому їй повинна дістатися частина майна тітки, адже вона все життя жила на своє задоволення і ніколи про неї не дбала.