У будинку свекрухи я побачила коробку, в ній конверт. Порахувала, а там 7 тисяч євро. Я подумала, що це для чоловіка на день народження, але дуже помилилися

ПОЛИТИКА

Я багато разів чула розповіді свого чоловіка з дитинства. Жили вони бі дно, були лише неща стя: батько пішов із жи ття, а мати віддала сина з донькою бабусі – і зникла. Зараз у нас все добре: своя трійка, дві машини. Причому досягли ми цього самі. Свекруха, звичайно, іноді надсилала онукам цукерки – але не більше… А ось для дочки, Христини, свекруха була готова на все. Дівчина вийшла заміж того ж року, що й ми. Ось тільки у нас був лише розпис у РАГС-і, а Христина гуляла на широку ногу. Навіть плаття її було замовлено в Іспанії. Нещодавно свекруха повернулася на батьківщину. Зараз вона живе з донькою та зятем у двійці. Якось ми вирішили сходити до них у гості.

У мене два хлопчики, які люблять лазити по всіх кутках. І в якийсь момент молодший син Паша приніс мені червону коробку з бантиком і сказав: -Мамо, я знайшов подарунок. Він лежав у шафі бабусі. У Паші скоро мав бути день народження, тож я й подумала, що свекруха приготувала сюрприз для онука. Цікавість взяла гору, я відкрила коробку і побачила конверт. На ньому напис: «Христині, 7 тисяч євро». Оскільки свекруха з донькою в цей момент пішли готувати на кухню, я сказала Паші швидко сховати коробку назад.

Коли я ввечері розповіла про побаче чоловікові, він сказав: -Я знав про це, але не хотів тебе засмучувати. Та й мені самому було неприємно. Це подарунок мами Христині – на нову квартиру. Вибрали вже, договір підписали. Як виявилося, ця квартира знаходилася у найдорожчому районі нашого міста. Там є все: підземне паркування, приватний дитячий садок. Я просто не могла знайти собі місця: чому це ми з чоловіком мали копити на свою маленьку квартиру 10 років, а Христині квартира впала можна сказати з неба? Не знаю, чому свекруха ставить різницю між сином і донькою. Але факт залишається фактом.