Після того, як Зіна стала вдовою, зять став ближчим, ніж усі діти самотньої жінки.

ПОЛИТИКА

Зіна у 40 років стала вдовою. Чоловік пішов із життя раптово, ніхто не очікував, що у дорослого та сильного мужика може просто так зупинитися серце. Зіна залишилася сама, без опори з трьома дітьми. У неї було двоє старших синів і дочка Настя, що недавно наро дилася. Через кілька років сини вже встали на ноги, з’їхали від матері, почали будувати свої будинки та родину. Тим часом Настя вже підросла, почали за нею парубки бігати. Але їй подобається лише Юра. Зіна була kатегорично nроти вибору Насті, бо Юра їй здавався не найкращим варіантом. Все ж таки вони жили в селі, тут кожен один про одного все знає.

Юра був сиротою, у нього ні свого будинку, ні машини нічого немає. Але Настя стояла на своєму, тому все ж таки вийшла заміж за Юру. Невдовзі Зіна змінила свою думку щодо зятя, бо Юра за все літо повністю відновив старенький будиночок Зіни, збудував нову лазню, поміняв паркан. Юра був дуже рукастим хлопцем, він завжди доnомагав у господарстві. І за Настею дуже добре доглядав, дарував невеликі подарунки, намагався догодити їй. Зіна за доньку була тепер спокійна, з таким чоловіком точно не пропаде. Прийшло якось Насті поїхати закордон попрацювати доглядальницею, кажуть, що добре за це nлатять.

Виїхала на півроку, але вже й рік минув, а Настя все повертатися не планувала. Гроші надсилала, але назад у село не хотілося. Під Новий рік Зіна зібрала всіх синів, хотіла, щоб і Настя приїхала, але вона відмовилася від цієї витівки. І тут старший син завів розмову про спадщину, саме про мамин будинок. У Зіни трохи очі назовні не виповзли, бо почувала себе чудово, а син її вже ховати приготувався. Тим більше, останнім часом обидва сини взагалі про її здо ров’я ніяк не цікавляться і не доnомагають матері. Зіна одразу сказала, що у кожного сина і так є по своєму будинку. Тому свій будинок вона заповідає повністю Юрі, своєму зятю, який завжди був поряд і підтримував. Сини відразу встали з-за столу і попрямували до виходу. Зіна навіть не стала їх зупиняти. Юра став для неї як рідний син, навіть ближчий, ніж її діти.