Сестра без попиту зайняла мою кімнату, яку я виставляю на продаж. Такого я більше терпіти не можу

ПОЛИТИКА

Наша бабуся заповіла мені, сестрі та мамі свою квартиру. Сама квартира трикімнатна, тож кожній дісталося по кімнаті. Я розуміла, що в майбутньому можуть виникнути проблеми, все ж таки ми дорослі люди, кожен хоче жити окремо. Тому я запропонувала продати квартиру, купити мамі однушку, а нам із сестрою розділити гроші, що залишилися між собою. Так можна було взяти кредит та купити по квартирі. Але сестра виступила проти, тому що у неї була дитина, вона не збиралася виплачувати іпотеку і утримувати паралельно дитину. Від кого вона його наро дила навіть незрозуміло, вона сама не знає чи просто не каже. Так ми й стали жити великою родиною в одній квартирі.

Робота в мене була не дуже хороша, доводилося виживати від зарплати до зарплати. У результаті я змінила місце. У новій компанії мені запропонували дуже хороші гроші, єдине , що мені потрібно було дуже часто їхати по відрядженнях. Коли я поїхала вперше, то просто зачинила двері кімнати, думала, що нічого страшного за моєї відсутності не станеться. І я дуже помилялася. Тому що, коли я прийшла додому, то в кімнаті мої речі були складені в кут, а посередині грав племінник. Коли наступного разу я поїхала, то встановила замок на кімнату. Але так вийшло, що моє відрядження затяглося на три місяці.

Коли я повернулася, кімната знову була відкрита. Так там стояло ліжко племінника, його речі та іграшки. З’ясувалося, що в моєї сестри з’явився чоловік, котрий тепер живе з нами. Йому заважала дитина, ось вони і вирішили її перемістити до мене до кімнати. Мене такий розклад зовсім не влаштовує. Я сказала сестрі та мамі, що збираюся продавати свою частину квартири, або хай вони самі викуповують. Тут же виник сkандал. Але мені набри дло, що сестра живе на своє задоволення, а я мушу постійно все терпіти.