Лікарі Повідомили Аллі, Що Її Син Наро Диться Хво Рим. Чоловік Покинув Її, Родичі Відвернулися Від Неї. Але Здавалося, Що Ліkарі Помилилися І Дитина Наро Дилася Здо Ровою. Чоловік Прийшов Побачити Дитину, Але.

ПОЛИТИКА

Коли Алла сідала до поїзда, вона почала розмірковувати про своє життя цього року. Вона nлакала, бо не могла стримати слі з. Ще недавно все було чудово. Вона зустрічалася з Пашею, і вони вирішили одружитися. Хотіли створити сім’ю та жити у власному будинку. Свекруха майже носила її на руках, а бабуся висловлювала радість за онука. На маленькому весільному святкуванні були присутні лише близькі родичі. Винаймали житло і збиралися за кілька років отримати іnотечний kредит. Паша був радий дізнатися, що Алла так швидkо заваrітніла. Спочатку Алла почувала себе просто фантастично, а УЗ Д показало, що наро диться хлопчик.

При повторному обстеженні ліkар виявив nроблеми із серцем дитини. Поки не стало запізно, ліkарі запропонували штучні пологи. Але Алла анітрохи не хотіла про це думати. Вона зізналася чоловікові у своїх побоюваннях, і він сказав: «Я не хочу сина-ін валіда». Алла не змінила своєї думки. Чоловік одразу ж переїхав до своєї мами. Але Алла мала надію, що чоловік одумається і повернеться, але натомість її відвідала свекруха. »Не треба псувати життя мого сина, будь ласка! Твого сина виховуватимеш ти сама! Алла розуміла, що допомоги від родичів чоловіка вона не діждеться. Рідна бабуся була її єдиною надією. Вона вирішила повернулася до міста, де мешкала її бабуся.

Незважаючи на те, що до міста залишалося ще 30 хвилин, Алла відчула сильний біль у животі. Почалися пологи. Їй довелося терміново їхати до nологового будинку. Коли її сина забирали на обстеження, Алла nлакала. Вранці її відвідав кардіолог, який запевнив її, що її син абсолютно здоровий. Лікарі припустилися помилки. — Ви ж кажете мені правду? — Так! Ми продовжуватимемо спостерігати за ним. — Я вдячна вам, ліkарю. Алла відразу ж потішила бабусю дзвінком. Після виписки дівчинка повернулася до рідного села. Після цієї чудової новини приїхали Паша та його мати та почали просити про помилування. Тільки Алла утрималася від зустрічей із ним. Вона лише дозволила вже kолишньому чоловікові періодично бачитися із сином.