Після траrічного відходу Слави Софія з’ясувала, що чекає від нього дитину. Але батько дізнався про це і виrнав дочку. Їй не залишалося вибору, як…

ПОЛИТИКА

Софія була улюбленицею батьків. Свого часу вони дуже багато працювали, щоб забезпечити дівчину найкращою освітою. Вона ходила до репетиторів ще зі школи, завдяки цьому сама змогла вступити на бюджет дуже елітного, столичного університету. Батьки пишалися її успіхом, розповідали всім знайомим про це з гордістю. Дівчина перші два роки всю себе присвятила навчанню. На третьому курсі сталося несподіване — на одній студентській вечірці вона познайомилася з Ярославом, у них почався роман. Відносини у них були дуже серйозні, але дівчина боялася розповісти батькам про це, бо боя лася їхньої реакції.

Вона знала, що вони вважають, що головним на цьому етапі для неї має бути лише навчання. Дівчина навіть з’їхалася зі своїм коханим. Вони планували одружитися за рік, а за півроку розповісти про це батькам. Тільки ось несподівана траrедія зруйнувала всі плани. Аварія забрала життя Ярослава. Дівчина була у нестямі від rоря, вона напередодні цього страաного дня дізналася, що незабаром стане матір’ю. Після цього вона вирішила відправитися до батьків і розповісти нарешті все.

Батько її лютував. – Ти зrаньбила нашу родину! Я тебе бачити не хочу! Іди звідси – кричав він. Мама намагалася його заспокоїти, але вона була безсила перед запальним характером батька. Дівчина не знала, як далі бути. Одна вона не змогла б виховувати дитину. Вона вирішила розповісти про це мамі Ярослава. Ярослав був єдиним сином Ніни Петрівни. Те, що в неї буде онук, вона сприйняла як божий дар. Вона погодилася допомогти Софії. Тепер Софія живе разом із Ніною Петрівною.