60-річна жінка вперше стала мамою, але чоловік залuшuв її, не вuтрuмавшu шуму. Ось як склалася її доля

ПОЛЕЗНОЕ

Ця історія сталася в Сербії 3 роки тому і наробила багато шуму. Звичайно, адже пенсіонери — літня пара — вперше в житті стали батьками!

Сериф і Атіфа уклали шлюб, коли були молодими. Після цього вони захотіли стати батьками, але йшли роки, а Атіфа все ніяк не вагітніла. Пара перепробувала безліч варіантів за цей час, але нічого не дало бажаного результату. Минуло 25 років і пара вже не сподівалася ні на що, але тут тест показав дві смужки.

По початку Атіфа подумала, що тест помиляється, адже їй на той момент вже було 60 років, а чоловіку 68! Тим більше вона не вірила в такі чудеса! Але лікар все підтвердив.

«Я розуміла, що дуже сильно ризикую. Однак я все життя мріяла про дитину і ось, нарешті, моя мрія збулася!»

Сериф був теж дуже щасливий, що нарешті-то стане батьком. Він обіцяв у всьому допомагати своїй дружині під час вагітності і після неї. Всі дев’ять місяців він так і робив, повністю піклуючись про вагітну дружину. Кожне бажання Атіфи він відразу ж втікав виконувати. Весь цей час майбутній батько уявляв, як візьме на руки свою дитину.

Народилася у них дівчинка. Лікарі дуже постаралися, щоб все пройшло добре і малятко народилася здоровою. Три останніх місяці до пологів Атіфі довелося провести в лікарні. У підсумку все закінчилося добре. Свою дочку батьки назвали Аліною. Інформація про літню породіллі дійшла і до засобів масової інформації, тому незабаром в газетах почали з’являтися статті.

Доля цієї сім’ї хвилювала багатьох людей. Тому через деякий час стало відомо, що глава сім’ї кинув свою дружину разом з маленькою донькою.

Ніхто точно не розуміє чому Сериф зробив так. Чоловік тільки сказав, що не розрахував свої сили і можливості, а дівчинка досить неспокійна і не дає спати.

«Я не очікував, що тиші і спокою настане кінець. Аліна постійно плакала і кричала, а я мріяв про міцний сон».

Ще трохи пізніше стало відомо, що Сериф не захотів давати доньці своє прізвище, тому в свідоцтві про народження стоїть прочерк у графі «батько». Можна стверджувати, що чоловік відмовився від своєї дитини, про яку мріяв усе життя.

Атіфа ж не збиралася здаватися, хоча грошей дуже сильно не вистачало. Дізнавшись про її ситуацію, багато небайдужих людей вирішили допомогти матері. Хтось передавав одяг і памперси для малятка, а хто міг допомагав грошима.

Зараз Аліні вже три рочки. Дівчинка здорова, життєрадісна і товариська і дуже радує свою маму. Атіфа, ставши матір’ю, тільки розцвіла і помолодшала.

«Моя дочка приносить мені тільки радість і щастя. Це чудо Господа. Тепер я буду жити заради неї, адже вона була моєю мрією ».