Як Вихо Джували Крихітноrо Малюка, Який Народ Ився З Ваrою 268 Грамів. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Малюк народився на 24 тижні вагітності в одному з пологових будинків Токіо, у вересні 2018 року, його вага на той момент була всього 268 грамів, а зріст 22 сантиметри. Він був розміром з велику цибулину. У лікарні йому дали прізвисько «міні-диво». Японські лікарі не давали жодних шансів на виживання, але робили все можливе щоб її врятувати.

Його відразу ж помістили в кювез – апарат для недоношених дітей. Тоді дитину годували за допомогою зонда, але зараз він вже повністю перейшов на грудне вигодовування.

П’ять місяців, протягом яких Ріусуке знаходився в лікарні, його мама зціджувала молоко, а лікарі змочували в ньому тампони і підносили до рота малюка, щоб він міг отримувати корисні речовини.

Мама малюка зізнається, що це був найважчий період в її житті. Вона і сама не вірила, що дитина зможе вижити, але весь час молилася. Жінка навіть не могла доторкнутися до сина, до нього була повністю прозора шкіра. А коли стали з’являтися додаткові грами на вагах, мати була у нестямі від щастя.

Все закінчилося благополучно. На думку лікарів, малюк розвивався не гірше доношених дітей.

Через п’ять місяців наполегливої лікування та виходжування, дитина виписувалася з лікарні вагою в 3,2 кілограма, стільки важить звичайний новонароджений.

Зараз його здоров’ю нічого не загрожує, він цілком нормальна дитина.