Такий Шанс — 200 Мільйонів До 1 — Народити Ідентичних Дівчаток-Трійнят. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Сайан Вільямс і її бойфренд Аарон Пелфрі були благословенні не однієї, а трьома дівчатками, і всі вони були ідентичні.

Вони зачали ідентичних трійнят природним шляхом, без допомоги будь-яких ліків від безпліддя, перевершили шанси в 200 мільйонів до одного і народили своїх дочок, Джорджі, Белл і Олівію. Пара жила в Квмбране, Південний Уельс, і народила доньок в травні минулого року. Вони розповіли, що важко піклуватися про трьох дівчаток одночасно; тим не менш, це чисте блаженство — спостерігати, як вони ростуть.

Цей момент був особливим для Сіан та проти Аарона поруч з кожною сестрою завжди будуть два інших людини.
Як ви думаєте, як вони визначають, хто така Джорджія, Белл або Олівія? Завдання було важким, але вони були рішучими і творчими. Вони пофарбували нігті на ногах своїх дочок, що допомагає їм розпізнати, хто є хто.

Подружжя дізналося про становище, коли вирушили на пятнадцатінедельное сканування. Доктор вловив не один, а два удари серця, а потім почувся і третій. Пара була приголомшена цією новиною, вони були щасливі з однією дитиною, але мати трьох одночасно було для них просто приголомшливо.

На 32-му тижні Сіан була доставлена ​​в лікарню для кесаревого розтину, одразу після пологів дівчаток відвезли в відділення інтенсивної терапії, так як вони важили всього 2 фунта 14 унцій і 3 фунта 2 унції.

Мама каже, що вони з Аароном прекрасно разом піклуються про своїх дочок, але той факт, що її мати живе по сусідству, також допомагає. Поява цих маленьких дівчаток було подібно сонячному променю в ночі. Сайан переживала дуже важкий час після того, як втратила батька, бабусю і дідуся, і все це за рік. Якщо вам сподобався цей пост, поділіться ним зі своїми друзями та родиною