Малюк, що вп ав в 50-метровий кол од язь, виж ив після того, як його ви ко пали за допомоrою 10 ек скаваторів! ВIДЕО

ПОЛЕЗНОЕ

Діти іноді можуть стати дуже неслухняними і важкими в спілкуванні. Вони люблять бігати, бруднитися, чіпати речі і повзати по дірок. Тому, коли справа доходить до догляду за малюком, потрібна повна зосередженість, додаткова турбота і зіркі очі, щоб тримати його подалі від небезпеки. Всього на частку секунди відірвати від них погляд — і це може привести до небезпечних для життя нещасних випадків, як це сталося з китайським малюком, який провалився в дуже глибокий колодязь.

У минулі вихідні маленький хлопчик, ідентифікований як Юхан, за повідомленнями, грав біля дороги в своєму селі в Сіані, провінція Шеньсі в Китаї. За ним доглядав дід. Однак він впав і застряг десь в глибокому колодязі, коли стояв на вершині отвори діаметром в один фут.

Влада з’ясували, що глибина ями досягає 150 футів. На щастя, малюк опинився в пастці на глибині 30-40 футів під поверхнею дороги і не досяг дна колодязя. Погана новина полягала в тому, що отвір було занадто вузьким, щоб рятувальники могли пролізти всередину. Потім були задіяні пожежні! Використовувалася важка техніка з різних бригад земляних робіт. Понад десять екскаваторів і десятки рятувальних команд вирушили в цей район, щоб звільнити хлопчика з ями.

Колодязь був занадто глибоким, і рятувальникам знадобилося майже півдня, щоб закінчити справу. Вони прокачували кисень через отвір, одночасно опускаючи їжу і воду малюкові. Землекопи використовували кілька важких машин, щоб прибрати землю, навколишнє колодязь, поки рятувальники не дісталися до місця, де знаходився хлопчик. Однак розкопки були не такі прості, так як на півдорозі стався зсув.

Один з пожежників сказав, що хлопчик був занадто малий, щоб слідувати інструкціям. Він сказав, що бачив, як малюк простягнув руки за пляшкою з водою, яку опустила мати. Потім команда скористалася цим шансом, щоб обернути мотузку навколо його рук. І після десяти годин виснажливих розкопок рятувальникам вдалося успішно витягти малюка на поверхню. Сім’я малюка називала Юхана по імені, щоб він не заснув.

Рятувальна операція була знята в прямому ефірі китайських державних ЗМІ. Натовпи раділи, коли хлопчик нарешті возз’єднався зі своєю матір’ю. В даний час дитина відновлюється після травм, що не загрожують життю, в місцевій лікарні!