Чоловік був в шOці, виявивши, що у новонароджених близнюків дружини — два батька!

ПОЛИТИКА

Один китаєць був збитий з пантелику після того, як, за повідомленнями, виявив, що він не єдиний батько своїх новонароджених близнюків.

Зазвичай нас вчать біологічному процесу народження дитини в школі, де ми дізнаємося, що ідентичні близнюки розвиваються з однієї і тієї ж яйцеклітини, яка розщеплюється і утворює два ембріона, а неідентичні близнюки розвиваються з двох окремо запліднених яйцеклітин.

У переважній більшості цих випадків для запліднення яйцеклітин потрібно один сперматозоїд, тому можна з упевненістю припустити, що у двох маленьких булочок, що ростуть в духовці, є тільки один батько.
Докази того, що це не завжди так, надходять від близнят з Китаю, які пройшли тест ДНК в рамках стандартної процедури реєстрації їх народження в країні.

Чоловік, ім’я якого не було названо, був приголомшений, коли результати, мабуть, показали, що у дітей були різні батьки, що вказувало на те, що його дружина, можливо, зраджувала йому.

Ден Яцзюнь, директор Пекінського центру судової ідентифікації Чжунчжен і практикуючий лікар, який підготував звіт про батьківство, сказала, що, на її думку, ймовірність виникнення такої ситуації становить 1 до 10 мільйонам.
» По-перше, мати повинна зробити дві яйцеклітини замість однієї в один і той же місяць (щоб народити близнюків). По-друге, їй потрібно мати статевий акт з двома чоловіками за дуже короткий проміжок часу, щоб це стало можливим.
Результати показали, що у дітей одна і та ж мати, але не один і той же батько. У них принаймні два батька ».
Джейсон Касрайе, голова Асоціації клінічних ембріологів, сказав The Guardian, що дослідження по цій темі мінімальні, проте вчені згодні з тим, що це вкрай рідко.

Це рідкісне явище відоме як гетеропатернальное сверхоплодотвореніе і зазвичай відбувається, коли жінки мають статевий зв’язок з двома різними чоловіками протягом дня до або після овуляції, дозволяючи запліднити обидві яйцеклітини.

В результаті близнюків не ідентичні і матимуть ті ж біологічні відносини, що і зведені брати.
Крім шоку, як і слід було очікувати, неясно, як чоловік жінки відреагував на цю новину і чи буде він виховувати обох дітей як своїх власних, дізнавшись про передбачуваній невірності своєї дружини.

Хоча ситуація вкрай рідкісна, ще один випадок гетеропатернального сверхоплодотворенія стався в Китаї в минулому році, коли мати в Сяминь запросила тест на батьківство, щоб зареєструвати народження своїх дітей.
Батько дивувався, чому близнюки не схожі один на одного, адже у одного з дітей інші очі, рот і ніс, і він нічим не схожий на батька.

Чоловік ніколи не ставив під сумнів можливість того, що він не є біологічним батьком одного з двох дітей, але дізнався, що його дружина зрадила його після того, як результати тесту показали, що у близнюків різні батьки.
Якби не рідкісні вагітності, чоловіки, можливо, ніколи б не дізналися про невірність своїх дружин — доказ того, що карма діє таємничим чином.