Грабіжники Умовив 6-Річну Дівчинку Відкрити Вхідні Двері Будинку. Але Те, Що Вони Побачим Всередині — Запам’ятається Їм Надовго!

ПОЛИТИКА

Отже, уявіть собі: квартира в будинку на околиці міста.Батько допізна на работі, мама весь день на ногах, то в магазин, то в пральню, то ще куди-небудь. Часто в квартирі залішається только одна маленька шестірічна дівчинка.

Про це дізналася пара місцевіх грабіжніків, які вірішілі «розбомбіті» світлу квартиру. Але, як показує подальша історія, потенційні злочинці були дуже погано підготовлені до свого «діла».

Вибравши момент, коли мати в черговий раз втекла кудись за покупками, грабіжники увірваліся в квартиру. Перш наж відкрити замок, грабіжники вірішіли зроити контрольний дзвінок у двері. Їм відповів тоненький дівочий голосок.- Хто там? — Це листоноша, а вдома є хтось із дорослих?- Ні, тут нікого немає. тільки я і Васька.- Ммм, зрозуміло, а скільки вам з Ваською років?- Мені шість, йому недавно віповнілося три роки.\

Злочинці, зраділи такої сітуації, начали відкривати старий замок. Він швидко здався в їх «умілі» руки і, в азарті легкої наживи, бандити увірваліся всередину квартири.Те, что сталося далі, негіднікі запам’ятали надовго.

З темряви коридору на одного з них кинулася величезна туша, яка притиснула злодія до підлоги и схопила його зубами за шию, стіскаючі її в лещапах. Другий бандит завмер від жаху, дивлячись на кавказьку вівчарку, яка повалила его спільніка на підлогу. Вся справа в тому, що “Васька» виявився трірічній самець — представник самє цієї породи, про наявність якої злочинці не знали.

Отримавши звичайну команду від господині «вартуваті», собака валялася в корідорі і, як тільки в квартиру увійшлі незнайомі люди, виконати свій обов’язок. Кошлатий охоронець схопив одного бандита такою задушлівою хваткою, что той застиг як статуя, боячися шевелнути пальцем, ні живий, ні мертвий, а другий просто утиснувшись в кут коридору и після першого глухого гарчання залишив всі спроби до втечі. Кажуть, що злочинецб залишався в такому положенні не тільки до повернення матері, але й до пріїзду поліції.