Папа Відмовився Від Дитини Після Спільних Пологів. І Мама Погодилася На Це Заради Чоловіка!

ПОЛИТИКА

Всі знають, багато хто не з чуток, що іноді дитину не виходить зачати. Іноді бувають проблеми зі здоров’ям мами, іноді — тата. Загалом, природно не виходить, вдаються до ЕКЗ.ЕКО — процедура дорога, у нас в країні роблять не у всіх містах, потрібно спочатку поїхати, потім знайти, заплатити 5000 $.І то не факт: може не прижитисяДень у моєї подруги був звичайний, робочий. Дзвінок з пологового змусив запросити в зал не як зазвичай одну медсестру, а ще лікаря, і ще одну медсестру. Значить, щось з дитиною не так, важкий.Біжать в пологове.Породілля — молода дівчина, 25 років, оточена мамою, свекрухою і головним героєм цієї розповіді, батьком дитини. Пологи перші, третя вагітність — результат ЕКО. Дві попередні вагітності з невдалим результатом — теж ЕКО.

Ось з’являється головка, плечики, оп, народили дитину. Дівчинка, фізично здорова, але з одним недоліком: ніжки стопами повернені не як у звичайних дітей, пальчики на місці п’ят, а п’яти на місці пальчиків, взагалі — в зворотну сторону.

Ось начебто повинні бути сльози радості: дитина народилася, довгоочікувана, здорова, такий недолік з ногами оперативно вирішується, та операція не дешева, але це ЕКО, значить не бідні, грошики на операцію можна знайти, але тут відбувається несподіване: новоявлений татусь починає битися в істериці. Нападає на весь медперсонал.
Йому простягають дитину, а він кричить — приберіть це чудовисько від мене, ми таку не хотіли, не замовляли, засуньте її назад. Тут і так не весело, пологи були затяжні, важкі, породілля в шоці, ридає. У підсумку він відмовився від дитини, змусив відмовитися мати дитини, матуся б, може, і забрала, так і бабусі обидві теж вирішили і змусили її відмовитися …

Може я чогось не розумію. Але терпіти стільки мук, народити дитину, та не зовсім як у всіх — але це ж можна виправити. А татусь мене взагалі вбив. Його заспокоювало 3 лікаря, 5 медсестер, 3 санітарки — і не могли вгамувати. Він скакав від дитини як чорт від ладану, і все кричав і кричав.

Через кілька днів в пологове зателефонувала мама цієї породіллі, сказала, що вони хочуть забрати дитину; лікар поцікавилася, невже тато Ваш погодився; вона відповіла, що він подав на розлучення.