Сусід по дачі постійно просив мого чоловіка підвести його у справах. Але якось ми дізналися про нього таке, після чого наше спілкування припинилося.

ПОЛИТИКА

Нещодавно ми придбали ще один невеликий будиночок, адже що може бути кращим за відпочинок на свіжому повітрі? Поруч із нами було ще багато будиночків, і одного разу наш сусід збирався до міста і, побачивши його, мій чоловік вирішив його підвезти, адже їм було дорогою. Так сталося ще кілька разів, і це увійшло до традиції. Сусід підгадував, коли мій чоловік, Льоша, поїде до міста, щоб встигнути до нього приєднатися.

Через деякий час він так наха бнів, що став просити, а потім і вимагати, щоб Льоша за ним заїхав або хоча б хліба йому купив. Льоша йому ніколи не відмовляв, за ці поїздки той давав щось зі свого господарства, наприклад, мед. Але мені набридло, що він постійно їздить пасажиром в машині мого чоловіка. Якось на шляху до магазину я випадково побачила нашого сусіда, що стоїть поруч із новенькою машиною. Не те, щоб я шпигувала, але я випадково стала свідком розмови між сусідом та якимсь незнайомцем.

Під час цієї розмови я дізналася, що сусід бреше. Виявляється, у нього вже давно є іномарка, просто він бої ться щось подряпати на наших дорогах, от і їздить із Льошею. Про все це я, звичайно ж, розповіла Льоші, і той прийняв рішення протягом найближчих кількох днів взагалі на машині не їздити. Цілий тиждень сусід приходив до нас і питав, коли Льоша збирається до міста. Тільки після тижня він все ж таки показав свою «ластівку». Ми з ним уже не спілкуємося, але я ні про що не жалкую і нас ні в чому не зви нувачую.