Коли Ірині і чоловікові досталось квартира по спадку, вона вирішила поїхати і навести там порядок. Але коли вона була там, раптом відчинилися вхідні двері. На порозі стояла одна дама

ПОЛИТИКА

У житті Івана та Ірини відбулися круті зміни, після яких, чоловік зрозумів, як дорогий дружині, а Іра зрозуміла, що чоловік її кохає по-справжньому. Справа в тому, що Іван отримав у спадок від своєї бабусі квартиру, але він чомусь не поспішав привести житло в порядок і здати її квартирантам, як планувала Ірина, він весь час відкладав прибирання. І ось тиждень тому Івана відправили у відрядження. Дружина більше не могла терпіти цього, вона сказала свекрусі, що хоче поїхати в квартиру і забратися там, а свекруха її підтримала.

І ось, Ірина купила все необхідне, поїхала в новий будинок, відкрила двері і здивувалася, в квартирі пахло свіжістю, вона не таке очікувала побачити, по правді кажучи. Вона почала прибирати і помітила, що квартира не така вже й брудна і коли вона закінчила прибирання, вирішила присісти трохи відпочити, як раптом почула, як хтось увійшов до хати. Ірина побачила перед собою красиву, доглянуту жінку і запитала, хто вона, а та представилася господинею будинку. А ще Оксана додала, що повернулася з роботи раніше, щоб устроїти чоловікові сюрприз. Ірина не могла повірити в те, що її чоловік зраджує їй, але нічого не стала говорити, коли Оксана запитала, а хто вона така. «Напевно, з клінінгу.», — подумала жінка.

Оксана заплатила за прибирання, потім Ірина почала цікавитися, що за сюрприз та хотіла влаштувати, і сказала, що може приготувати борщ, після цього він точно покличе її заміж. Поїхала Ірина додому вся в сльозах, а чоловік вже був удома, вона виду не подала, потім сказала, що може приготувати для нього борщ, він сказав, мовляв, якраз давно не їв, вона здивувалася, потім сказала, що все знає. Іван просто забув сказати, що квартиру здав своєму директору, який живе там тепер з дружиною. Потім Іван з Ірою довго сміялися над цим.