Свекруха прийшла до нас не одна. З нею були два племінники чоловіка. Свекруха сказала, що дочці погано і треба дбати про дітей. Я не терпіла брехню і показала справжнє обличчя її дочки.

ПОЛИТИКА

Чоловік пішов до своєї мами, щоб допомогти з перестановкою якихось меблів, а додому повернувся не один. Катерина Сергіївна теж прийшла, а з нею і два племінники Михайла. Мишко виглядав якось невпевнено та винно. -Поговорити треба, — ласкаво сказала свекруха і пішла на кухню. Відразу ясно, що їй щось від мене потрібне. -Тобі чай чи каву? — посміхнулася свекруха. -Мені правду. Що вам потрібно? Катерина Сергіївна відклала баночку із цукром і прямо подивилася на мене. У цей момент пролунав оглушливий тріск. Хлопчики зламали мою улюблену вазу. Свекруха почала спокійно забиратися. — Ну , що вам потрібно? Мені хотілося цю непрохану компанію якнайшвидше випроводити, доки хлопці мені всю квартиру не рознесли. -Хлопчики проживуть із нами, бо сестра захворіла. Їй дуже тяжко. Ми маємо допомогти. Вони на якийсь час.

На кілька місяців, мабуть. Кохана, ти в мене така добра, така гарна…— заторотив Мишко. Мій мозок повільно обробляв інформацію. Я дістала із задньої кишені смартфон, відкрила сторінку сестри Миші. -О, я бачу, їй дуже тяжко. Що тяжко тільки? Викладати так багато фотографій з моря? Або пити екзотичні коктейлі та фоткати ? А може, так часто міняти купальники? Це, мабуть, пекельна праця. А що в неї за хворобу? Залежність від соціальних мереж? Так, дуже важко, їй обов’язково треба допомогти. Мишко погляд опустив, а свекруха закотила очі. -Вона покинула дітей, поїхала з чоловіком якимсь. А я з дітьми не впораюся. -А брехати навіщо?

Ти б інакше не допомогла, до того ж не хотіли про це поширюватися. -А хто сказав, що я зараз допоможу? -Ми ж одна сім’я! — обурилася свекруха. Я не витримала і засміялася. -Це ви колись зрозуміли? Сьогодні? Коли допомога знадобилася? А то ще місяць тому ви мені прямо сказали, що я вам ніхто, що ваше круте сімейство до такої, як я, тільки зійшло. А зараз ми вже одна сім’я? Міш, проведи, будь ласка, маму та діточок, поки вони мені дзеркало у ванній не розбили. Я вже чую якийсь тріск. Вони у вас взагалі некеровані. Мишко провів і сам не повернувся. Так навіть краще. Квартиру я свою жертвувати не буду, особливо через таких людей.