Мама робила все заради свого коханого сина. Їй було плювати на нас з сестрою і вона продала наші квартири. Після того, як я взяла іпотеку, вона знову подзвонила, але я знала, як відповісти їй

ПОЛИТИКА

Нас в сім’ї було троє: я, брат і молодша сестра. Батько працював на хорошій посаді на заводі, йому дали квартиру, немаленьку, трикімнатну, так як діти різностатеві. У батька було ще дві квартири, двійка дісталася йому у спадок, ще одну він сам придбав. На той момент, коли татові діставалися ці квартири, у нього були борги. Він вирішив всі квартири записати на маму, але твердив, що двушки дістануться нам з сестрою, а трійка братові. Але так сталося, що тата не стало. Зупинка серця. На цей момент ми були дорослі: мені було 28, братові 24, сестрі 20. Я вже жила в одній із двійок, забезпечувала себе сама, без допомоги батьків, а брат і сестра жили з батьками. Брат тільки що повернувся з армії, а сестра вчилася у ВНЗ-е. Сестра була зосереджена на навчанні, лише підробляла на кишенькові гроші, і я підтримувала цей підхід, а ось брат, повернувшись з армії, не хотів працювати.

В результаті мама змушувала мене утримувати їх. Я періодично сва рилася з ним, щоб знайшов собі роботу, але без толку. Незабаром у нас з мамою сталася серйозна роз мова. Мама мені повідомила, що у брата борrи і вона збирається продати наші з сестрою двійки заради цього. Я обу рилася, сказала, що це квартири наші з сестрою. — Ну і що з того? Вони записані на мене, я можу розпоряджатися ними як вважаю за потрібне. Ви з сестрою вийдете заміж і переїдете до своїх чоловіків, а йому потрібно буде приводити дружину кудись. Я їй кажу, що мені вже тридцять, нікого немає на радарі, я залишуся на вулиці, а сестра ще вчиться у неї є плани на майбутнє. Але мама готова була робити все заради коханого синочка. Сестра продовжила жити з мамою і братом, а ось я залишилася без житла. Довелося купити квартиру в іпотеку.

Тут мама почала тиснути на мене, мовляв я пови нна їм допомогти, їм нічого їсти. Я заявила, що я сама ледве справляюся з іпотекою, допомагати більше не буду. Нехай змусить сина влаштуватися на роботу. Мамі звісно не сподобалася моя відповідь: — Ти безсовісна. Твоя мати і брат з сестрою голодують, а ти купила квартиру. Через кілька днів прийшла до мене сестра, в сльо зах, говорить мама тисне на неї, їй доведеться взяти академ і почати працювати. Я заборонила їй так робити. Тепер вона живе зі мною, хоч відучиться спокійно. Після цього мені надійшли ще декілька дивних дзвінків від мами, мовляв брат одружився, дружина ваrітна, їй потрібні вітаміни. Я знову відмовилася допомогати. А вдруге мама казала, що вирішила переїхати до мене, щоб я утримувала її, а вона віддасть свою пенсію молодятам. Я просто кинула слухавку і змінила сімку. Сестра вийшла заміж. Чоловік хороший. І Слава Богу. Нехай хоч одна з нас буде щасливою.