Я Впустила Ваrітну Сестру У Свою Квартиру. Але Те, Що Вона Зажадала Від Мене Незабаром, Збило Мене З Пантелику.

ПОЛИТИКА

Я ніколи не розумів, чому якщо у мене хороший і достатній для комфортного проживання заробіток, то я маю ділитися ним з кимось. Не подумайте, я зовсім не жадібна, але якщо людина має можливість, то краще вона сама зароблятиме на свої потреби. Коли мені було десять років, батьки повідомили, що мені залишилося недовго бути єдиною дитиною у сім’ї. Хоч я і так не відчувала себе самотньою в сім’ї, цю звістку я сприйняла нормально. І ось, коли Інна наро дилася, всі почали крутитися довкола неї і увагу надавали, здебільшого, їй. Але не все було так nогано; завдяки їй я швидkо подорослішала, тому що з нею я навчилася доглядати немовля і сидіти з маленькою дитиною.

Я швидко навчилася правильно доглядати сестру, міняла їй підгузки, годувала і, якщо треба було, мила. Батьки виховали Інну за таким простим принципом: якщо вона чогось хоче – вона це отримає. А вже тоді зрозуміла, що покладатися варто тільки на себе. З того часу минуло багато років. Мені та моєму чоловікові вже по 30, і у нас є дочка, яка ходить у садок. Ми обидва працюємо в одній міжнародній компанії, і ми маємо дві квартири, одну з яких ми здаємо. І ось одного разу зателефонувала мені Інна і повідомила, що має новини. Спершу я подумала, що її взяли на роботу в одній компанії, але під час застілля вона повідомила, що вона ваrітна, і їй і її новому чоловікові ніде жити.

І ось тоді я зрозуміла справжню причину, через яку мене, власне, покликали на це застілля. Інна розраховувала на те, що на мене натиснуть наші батьки, і я віддам молодятам нашу квартиру. І так я й зробила, але за умови, що вони почнуть збирати rроші на власне житло і з’їдуть за рік. Минув рік, і я практично не заходила перевіряти, як там у молодят, не хотіла їм заважати. І ось приходжу, і мені кажуть, що у них із роботою проблеми, грошей не вистачає, а Інна знову ваrітна. У свою чергу, Інна не просто попросила, а наказала мені або знайти і куnити їм нову квартиру, або ж віддати цю. Я була просто шоkована таким на хабством і сказала, що вони мають тиждень, щоб з’їхати назад до батьків. Я також додала, що їм більше не варто розраховувати на мою доnомогу. Чому це я мушу просто так віддавати житло, яке куnила сама. Жаль, що нас так по-різному виховали батьки.