Після Слів Дівчини, Олена Оком Не Моргнула І Вигнала Її. Але Незабаром Сталося Те, Після Чого Жінка Зовсім Втратила Спокій

ПОЛИТИКА

У Олени було все, про що тільки можна мріяти. Син відмінно закінчив університет, влаштувався на роботу, швидkо зайняв керівну посаду. Після цього розбагатів. Насамперед він купив мамі велику квартиру, зробив їй сучасний ремонт. Щомісяця Олена отримувала від сина гроші, їй ні про що не потрібно було турбуватися. Тільки ось одружитися син ніяк не збирався. У нього було багато жінок, але це були не серйозні стосунkи, про сім’ю син навіть не мріяв. Але час все йде, а Олені хотілося скоріше поводиться з онуками. Якось раз ввечері до неї в квартиру хтось постукав. Олена відкрила двері, на порозі стояла молода жінка, було видно, що вона прикривала шаллю свій живіт.

— Ваш син був проїздом в нашому селі, але він мене обдурив… Словом, я ваrітна від нього. Але він і чути нічого не хоче про дитину.- Жінка, я вас не знаю, краще йдіть від сюди. Олена закрила двері перед носом жінки, хоча та встигла кинути папірець, на якій був написав адресу її села. Олена прибрала цей папірець куди подалі і пішла спати. Минуло кілька місяців, Олена стала бачити у снах маленьку дитину. Від таких знову жінка прокидалася посеред ночі. А потім вирішила відвідати ту дівчину, яка приходила до неї вагітна. Може це реально її онук. Олена приїхала в село, навколо були злидні і розруха. Вона відшукала той самий будиночок, він був зроблений зі старих гниючих дощок, підлогу затопило, всередині пахло землею. А на печі сиділа маленька дівчинка з золотистим волоссям.

Олену зустріла та сама дівчина. Її звали Настею, їй доводилося стежити за коровами, щоб якось прогодувати себе і свою дочку. Настя розповіла Олені про її сина, все сходилося, це був повний опис сина Олени. Довелося забрати Настю з онукою до себе в місто. Олена потроїла Настю працювати в Будинок Культури. Коли син дізнався про це, то йому стало дуже со ромно. Він став частіше приїжджати до матері не тільки, щоб відвідати її, але і побачити дочку з Настею. Минуло небагато часу, син зрозумів, що Настя чудова дівчина, а дочку дуже полюбив. Вирішив зробити Насті пропозицію. А зараз вони живуть разом своєю великою родиною.