Сусід попросив мене на 15 хвилин пpикинутися його дружиною, я не відм овила, але й не знала який подарунок на мене чекав попереду

ПОЛИТИКА

Подруга та колега по роботі поділилася нещодавно своїми враженнями від відпустки. »Слухайте, відпустка, звичайно ж, вийшла крутою, але найвражаюче мене чекало вже вдома». Заінтригувала так, що ми всі хотіли вислухати цю історію до кінця. Коротше, приїхала додому і вирішила, що непогано було б забратися в квартирі. Вирішила, перш за все, викинути сміття. Не встигла переодягтися, і вийшла в під’їзд у ошатній сукні. І раптом хтось схопив мою руку ззаду. Повернулась, а там сусід, що живе навпроти. Він у цьому будинку новенький, тому я з ним ще не встигла до ладу познайомитися.

Розмову розпочав він – причому, найнесподіванішим чином. -Марина, вибачте, що говорю в лоб, але: виходьте за мене заміж. -В сенсі? Про що ви розмовляєте? -Вибачте, тут один нюанс: побудьте моєю дружиною всього хвилин на 15. -Так, Що у вас трапилося? Викладайте. -Коротше. Я живу в цій квартирі з дівчиною, але нещодавно дізнався, що вона мені зраджує. Я сказала, щоб вона за6иралася з моєї квартири, але вона мене не слухає. Давайте візьмемо її хитрістю. Я ж, за духом, завжди була авантюристкою, і для більшої впевненості ще й прихопила із собою сусідських дітей.

Це були сестри, яким по 8 та 11 років.Підговорили дітей, щоб ті, у призначену годину, забігли до його квартири з радісними криками ‘Таточко, ми вдома’. Потім настала моя черга: я зайшла в квартиру, а на дивані сиділа та сама дівчина. Я почала кричати на неї, казала, що викликаю ոоліцію. Звичайно, вона не могла включитися в те, що відбувається довкола. Вона швидко піднялася з дивана, перепросила, кинула ключі на стіл — і змилася. Ось так ось. Вийшла викинути сміття, а повернулася заміжньою жінкою – та ще й із двома дівчинками школярками”. Ми сміялися кілька хвилин, але потім подруга добила нас новиною про те, що вона вже тиждень живе з цим сусідом навпроти.