Марина Іванівна була ідеалом для всіх жінок, а чоловіки просто мріяли про неї. Але ніхто не знав, яку таєм ницю вона ховає під усмішкою

ПОЛИТИКА

Марина Іванівна з третього поверху завжди була для мене ідеалом жінки. Вона завжди ходила дуже елегантна, завжди була при параді, водила дороrу іномарку. Чоловіки озиралися їй у слід. Мені здається, що кожен у душі мріяв мати поряд із собою таку жінку. Вона переїхала до нас у будинок, коли мені було шістнадцять, а їй тридцять із хвостиком. Вона одразу запала мені прямо в серце і стала моїм фаворитом. Я щоранку прокидалася раніше, щоб подивитися на те, як вона їде на роботу.

Кожен її крок вирізнявся грацією. Одягатися вона воліла в жіночні, елегантні костюми, це завжди було щось у стилі Шанель. Стареньким нашого будинку про всіх усе знають, але про таєм ничу Марію нічого не було відомо. Говорили лише, що вона у роз лученні і обіймає високу посаду. Це все ще більше провокувало мій інтерес. Я мріяла бути схожою на неї. Мені було сімнадцять, коли я дізналася всю правду про її життя. Якось я доnомогла їй занести пакети в будинок, ця справа зовсім не підходила для її витончених рук.

На вдячність Марія запросила мене попити чаю. Їй квартира повністю підходила, вона була дуже стильно обставлена. Поки я захоплено оглядала все навколо, жінка накрила на стіл. Сама не знаю чому, але я ляпнула тоді щось на зразок: -Марія, ви така чудова, я хочу бути як ви! Жінка мало не поперхнулася і сумно посміхнулася. -Не варто. -Чому? Жінка витончено відпила чай. -Все має ці ну. Мені довелося пожертвувати особистим щастям і відмовитися від радості материнства, щоб бути тою, ким я є. Моя посада вимагає від мене відповідності. Іноді мені здається, що nлата була надто високою. В очах жінки був смуток. Адже мені здавалося, що вона неймовірно щаслива. Йшла я з її будинку задумливою.