Після чергової сварки, чоловік Іри пішов з дому. Скоро на її телефон прийшло СМС з незнайомого номера «не хочете ризикнути і отримати масу приємних емоцій?».

ПОЛИТИКА

Ірина дуже переживала через те, що вони з чоловіком не можуть зачати дитину. Вони вже кілька років дуже стараються, але все безрезультатно. Жінка з самого дитинства мріяла про материнство. На цьому грунті в сім’ї стали постійно виникати сварки. Просто Ірина постійно дуже нервувала і часто зривалася на чоловікові. Михайлу зовсім не подобалася напружена обстановка в будинку. Він ніколи не дорікав дружину через те, що вона не може заваrітніти.

Для нього це було другорядним. Ірина занадто зациклилася на цій темі. Коли вони в черговий раз nосварилися, Міша пішов з дому, сказав, що поїде до друзів, бо йому потрібно розвіятися. Іра залишилася вдома, стала нервово ходити по квартирі по колу. Несподівано на її телефон прийшло повідомлення з незнайомого номера: «Не хочете ризикнути і отримати масу приємних емоцій?» Дівчина вирішила, що хтось помилився номером І відповіла: «Я вас знаю?» «Ні, але я вас знаю і впевнений, що вам хочеться на час забутися і скинути напругу.» Іра розгубилася. Невже хтось жартує? «Приходьте до кінотеатру о сьомій вечора.

Там вас чекає сюрприз.» «Я заміжня!» «Я знаю». Жінку заінтригувало все це, і вона, терзаючись сумнівами і почуттям сорому, вирішила все-таки сходити. «Чому чоловікові можна гуляти, а мені ні?» — думала вона. Там її зустрів хлопчик років десяти, протягнув квиток на фільм, на який вона давно мріяла сходити, і втік. Вона місяць вмовляла Мішу подивитися цей фільм, але він не погоджувався. Хто ж її так добре знає? У кінотеатрі вона повністю занурилася в перегляд. Коли вийшла з будівлі, її чекало таксі, таксист подарував їй величезний букет троянд. Дівчині було приємно. Коли вона повернулася додому, чоловік був удома. Вона написала своєму таємному благодійнику: «Дякую». А потім помітила, що це повідомлення прийшло на телефон