Після чергової сварkи з чоловіком, Юля дістала з шафи конверт з грошима і поклала на стіл. Вона вирішила розповісти чоловікові всю правду

ПОЛИТИКА

На жаль, я багато часу проводжу на роботі і немає у мене можливості завести друзів. Але я дуже добре спілкувалася зі своїми сусідами. В квартирі навпроти живе одна сім’я. Вони часто запрошували мене на чай. Подружжя — дуже хороші люди. Сергій відмінний чоловік, він дуже добрий і душевний. З ним приємно розмовляти. Дружина його терпляча, господарська жінка. Але у Сергія є один великий недолік- він любить свою дружину обра жати. Я особисто це зовсім не схвалюю. Коли в нього поганий настрій, він зриває його на дружині.

Я вважаю, що це зовсім неправильно. Юля і так весь день крутитися по дому і з дітьми. А тут ще Сергій постійно зі своїми претензіями: -Я тебе утримую, ти повинна мені бути вдячна! Я купив всі меблі в нашому домі. Він її постійно грошима дорікає, коли у них виникають розбіжності. Через невміння Сергія конструктивно вирішувати розбіжності, вони тільки посилюються. Дружина на початку шлюбу його дуже любила, але згодом навіть у неї почуття охололи через його поведінку.

Зрештою, Юлія не витримала і вирішила розповісти йому всю правду: -Насправді, ми не на твої гроші живемо! Жінка дістала з шафи конверт з грошима і поклала на стіл. -Між іншим, мені кожен місяць мама надсилає. Невже ти серйозно думаєш, що тільки на твою зарплату ми могли б жити? Її вистачає тільки на продукти першої необхідності і комуналку. А дітей треба одягати і ще розважати. Та й нам з тобою щось носити треба. Я не казала тобі про гроші, щоб твоє чоловіче самолюбство не зачіпати. Але з мене вистачить, я від тебе йду! В той день вона зібрала свої речі і покинула чоловіка.