Подруга Здала Мені Дачу На Пару Місяців, Але Потім Вирішила Відсвяткувати День Народ Ження Чоловіка На Дачі – Цим Зіпсувавши Мені Весь Відпочинок

ПОЛИТИКА

Я не маю своєї дачі, але дуже хотілося б. Куnити зараз немає можливості, лише погасила свою іnотеку. Батьки теж не мають дачі. І тут моя знайома сказала, що вона здає свою дачу в оренду. У неї і на місяць беруть і на сезон. Я вирішила, що це буде просто чудова нагода, дуже хотілося літо провести замістом. На дачі у знайомої я вже була, мені вона подобається. Дуже акуратненький будиночок, є територія, недалеко річка. Я взяла дачу в оренду з травня до вересня.

Пару разів на тиждень я виїжджала в офіс на роботу, решту часу проводила на дачі. Я помітила, що на грядках нічого не росте, і спитала подругу, чи можна щось посадити. Вона сказала, що якщо мені хочеться копатись у землі, то без nроблем. Сама вона цілком байдужа до грядок. Я із задоволенням посадила помідори, огірки та перці. Посередині літа мені подруга різко дзвонить і заявляє, що завтра день народ ження чоловіка вони вирішили відзначити його на дачі . Їх не збентежило те, що я тут живу. -Просто у нас у квартирі місця мало, а ми на дачі на вулиці посидимо, тобі не завадимо. Я за це тобі знижку на серпень зроблю. Мені довелося погодитись. Але я на пару днів перебралася до себе додому, не хотіла заважати їхнім веселощам. Коли повернулася, то на дачі був ж ах.

Стіл на вулиці так і стояв, на кухні повно брудного посуду, все навколо заляпане. Подруга не відповіла на телефон. Але ж я не могла жити в такому свинарнику. Довелося все за них прибирати. Через тиждень подруга передзвонює, каже, мовляв, вона сильно отруїлася, тому не змогла все сама прибрати. Але я зрозуміла, що вона нахабно бреше… А ще був неприємний виnадок просто перед моїм виїздом із дачі. Подруга приїхала і без попиту зібрала цілий пакет огірків, помідори та перці забрала. -Це ж я все виростила. Ти до цих овочів ніяких зусиль не прикладала. -Так вони на моїй землі виросли. Я що на них не маю права? Мені було дуже приkро, вона могла заради пристойності хоч попросити в мене, а не на хабно забирати мою працю. Більше я у подруги дачу знімати не буду. Легше буде домовитися мені з іншими людьми, ніж з нею.