Я взяла кредит, щоб зробити мамі оnерацію. Сиділа в кафе, як раптом один чоловік схопив мою сумку, де була вся сума. У той момент мене накрив ж ах

ПОЛИТИКА

Випадок цей стався буквально днями у кафе. Я зазирнула туди, щоби випити кави. Настрій був поrаний. Вранці я зайшла до банку, щоб узяти кредит на оnерацію мамі. у неї було хво ре сер це, оnерація була їй життєво необхідна. Столики розташовувалися на вулиці. Повз поспішно пройшов чоловік і схопив мою сумку, яка лежала на моєму сусідньому стільці. Мене накрив ж ах. Відразу промайнуло в голові те, що буде, якщо я втрачу гроші.

Я швидко підвелася, але чоловік уже був далеко. Мені було його не наздогнати. Але я так само помітила, що за ним пішов якийсь хлопець, який наздоганяв його. Наздоганяючому вдалося вирвати сумку з рук зл одія. У мене від серця відлягло, руки перестали трем тіти. На жаль, злодія зловити йому не вдалося, той надто поспішно втік.

Хлопець повернув мені сумку, а я мало не розnлакалася і обняла його: -Ви не уявляєте, як сильно ви мене ручили! У мене там у сумці кошти, які врятують моїй мамі життя! Як я можу вам віддячити? Від винагороди хлопець відмовився, але я наполягала. -Ну якщо наполягаєте, я був би зовсім не проти сходити з вами на побачення. – Мій рятівник широко посміхнувся. Вчора моїй мамі провели операцію. Благо, все пройшло чудово, мама одужує. А завтра я йду на побачення з Максимом.