Свекруха Прийшла До Невістки З Проханням Не Казати Правду Її Синові. Цю Розмову Вона Ніколи Не Забуде В Житті.

ПОЛИТИКА

Одного дня Галю шокував візит свекрухи. Саме в цей час у їхній сім’ї очікувалося поповнення. Гриша — син, одразу помчав розповідати матері таку радісну новину, адже вони вже п’ять років намагалися з Галочкою завести дитину. Дивно було те, що вона приходила до них тільки у свята, в решту часу до неї вони їхали самі. Відносини свекрухи та невістки були добрі. Світлана Юріївна ніколи не лізла до їхніх сімейних справ і була дуже тактовною жінкою. Свекруха привезла з собою тортик, і вони почали пити чай. Тоді жінка розкрила справжню причину свого візиту. — У мене до тебе Галочка, тільки одне прохання — Галя здивувалася, але мовчки кивнула, чекаючи продовження, — Не кажи моєму синові, що дитина не від неї, адже він такий щасливій. Галя вдала, що не зрозуміла, про що мова і перепитала свекруху, про що вона говорить. Тоді Світлана Юріївна зізналася, що ніколи не розповідала синові про його діагноз.

У дитинстві він перехворів на серйозну хворобу, згодом це призвело до безпліддя. Тож дітей він мати не може. Галя з одного боку з полегшенням зітхнула та розповіла свекрусі про конфлікти з чоловіком. Про те, як він відмовлявся йти до лікаря, і під час чергової сварки вона в приступі люті та злості пішла з дому. Як щасливо вона зустріла старого знайомого, сама не зрозуміла, як усе сталося. Повернувшись додому і відчувши симптоми, вона склала тест і радості не було межі, але Галя чекала, що це дитина від Грицька. Галя Грішка любила сильно, і його безпліддя не змінює нічого, але вічні конфлікти виносити було неможливо. Тоді Світлана Юріївна підтримала дівчину, сказавши, що цей секрет буде лише між ними, і Грицько ні про що не дізнається. Та й не кожна дівчина готова розділити своє життя з безплідним чоловіком, головне, щоби Галя народила. У них народилася здорова рудоволоса дівчинка.

Грицю бентежив колір волосся малюка, тому що в роду рудого не було, але він був шалено щасливий. Тільки ось будь-яка брехня стає очевидною. Гриша прийшов додому за день до виписки, п’яний у стелю. Світлана Юріївна залишалася в них, щоби все підготувати до виписки. Побачивши стан сина, вона почала випитувати у чому справа. Гриша дізнався, що їхня донечка — Аліночка, не його рідна дочка. У пологовому будинку працювала стара однокласниця Грицька і по секрету йому сказала про те, що група крові малюка та батька не співпадає. Спочатку Світлана Юріївна постаралася синові навіяти, що бреше його однокласниця, але коли той сказав, що зажадає тест ДНК. Вона виклала йому правду про все. Про те, що брехала стільки років, що він безплідний і це була її ідея Галі мати дитину від донора. Мати вимолила сина не руйнувати їхнє сімейне щастя, адже вона знає, як сильно його любить Галя. Гриша був шокований, але прийняв вірне рішення. Дівчинці майже рік, Галя не знає, що чоловік знає, а свекруха спостерігає за їхнім сімейним щастям, розуміючи, що зробила все правильно.