Коли дочка прийшла до мене попросити впустити її з хлопцем пожити у нас удома, я відмовив. Вона образилася, але потім мені дякую скаже

ПОЛИТИКА

Зараз я думаю, що доньку ми все-таки трохи розпестили. Настя наша єдина дитина. Вона стала нашим із дружиною сенсом життя. І ми дуже старалися, щоб у неї було все найкраще. Живемо ми досить забезпечено, тож у нас можливостей чимало. У Насті були найкращі іграшки, найкращий одяг, все, що вона хотіла, з’являлося в неї по клацанню пальця. Зараз вона вже доросла дівчинка, яка навчається в престижному юридичному інституті на другому курсі. Нещодавно вона привела до нас у будинок свого хлопця, щоби познайомити.

По його обличчю було одразу видно, що він ніколи таких шикарних апартаментів не бачив. Хлопець він був із звичайної родини. Взагалі хлопець справив позитивне враження, але нічого особливо в ньому не було. За тиждень Настя прийшла до мене в кабінет із серйозною розмовою. -Тату, у нас з Пашею дуже серйозні стосунки, ми хочемо одружитися через рік. Можна ми поки що житимемо з вами? -Тобі не здається, що зарано для таких рішень? -Тату, але я люблю його. -Чому з нами? -У квартирі батьків Павла немає місця.

-Він же студент, не працює, за чий рахунок житимете? Настя замовкла. Відмінно, вона всерйоз думала, що я збираюся утримувати її хлопця. -Тату, ну … Настя зробила жалісливий погляд. -Настя, одруження та спільне життя — це не іграшки, які можна випросити. Я не маю нічого проти твого Павла, але хочу, щоб поряд з тобою був гідний чоловік, на якого ти зможеш покластися. Все, що ти бачиш довкола себе, я заробив своєю працею, на батьків ніколи не розраховував. Настя на мене образилася, але думаю, що потім вона скаже мені спасибі.