Коли Сусідка Стала Звинувачувати Маму Внучки, І Виправдовувати Свого Сина, Я Вирішила Поставити Її На Місце

ПОЛИТИКА

Вже здалеку я побачила, що сусідці, тітці Ніні, не терпиться про щось зі мною переговорити. Ледве дочекавшись, щоб я підійшла, вона почала: — Ти уявляєш, дівка ця нap_օдила і навіть не спромоглася повідомити про це Павлику. Дівкою вона називала колишню подружку свого сина, Павла. Дружили вони зі шкільної лави, але до одруження справа не дійшла. Павло не захотів. А Віка вже була вагітна і вирішила, що дитину залишить у будь-якому разі. Ск_андал був грандіозний, але мало-помалу всі заспокоїлися. Павло бачив свій борг у тому, щоб матеріально допомагати Вікі і регулярно відправляв на її ім’я кругленьку суму. Віка гроші приймала, але спілкуватися з Павлом відмовлялася. Виходить, вона вже нap_օдила. — Ну, вітаю, тітка Ніна.

Хто народився-то? — Дівчинка, два вісімсот. Кажуть ոօлоги були передчасними, дитина якийсь час провела в ոатології. Але зараз, слава Богу, все добре. Ти подумай, якби я її випадково з коляскою не побачила, ми так би в невіданні і сиділи. Хіба це нормально? Півроку гроші приймає, а поводиться, як не знаю хто. Головне, я питаю, чому ж ти ні словом про це не обмовилася, а вона мені: «ті, хто хочуть про нас знати, самі цікавляться». Навіть подивитися на дитину нормально не дала. — І Павло її не бачив? — Як? Вона ж з ним на контакт не йде? — А він правда цього хоче? Тітка Ніна зачинила очима: — Він що, просити її повинен, чи що? — Чому б ні? Адже дуже легко сказати, що дитина тобі не потрібна і відкланятися.

А потім ще й розігрувати благородство, відправляючи гроші, і ні за що більше не відповідати. А якого це-ростити дитину, не мені вам пояснювати. — Але ж вирішуючи нap_օджувати, вона думку Павлика не питала. Сама вирішила, нехай сама і розплачується. — Ну, тітка Ніна, мила моя, хіба вона наодинці зачала цю дитину? Павло не знав, що так може статися? Та й навіщо повідомляти про нap_օдження дитини тому, хто її знати не хоче? — А знаєш, я з тобою погоджуся, Павлик може не особливо і намагається налагодити відносини. Але якби вона була не такою впертою, може все у них склалося б по-іншому. Тітка Ніна пішла, а я весь день потім думала про те, що цим двом треба навчитися спілкуватися один з одним. Не для себе — для дитини.