Лише через 4 роки після весілля я пізнала справжнє обличчя чоловіка. Все почалося з того дня, як ми з сином поїхали на море без нього

ПОЛИТИКА

Через чотири роки після весілля чоловіка було не впізнати. Тоді ми із сином їздили влітку на море, до моїх родичів. З чоловіком розмовляли телефоном щодня. Він поводився як завжди. У нас з ним завжди були чудові стосунки, він поважав мене та любив. Але як тільки ми з сином повернулися з подорожі, чоловік різко змінився. Він обр ажав мене, хамив і в очі не дивився. Я ще тоді зрозуміла, що у нього хтось з’явився. Ми з ним одружилися, коли я закінчила університет. Мої батьки сумнівалися щодо мого вибору.

Але тоді я слухати їх не стала. Тим більше, у мене були чудові стосунки з моєю свекрухою. Коли ми одружилися, наші батьки допомогли нам збудувати триповерховий заміський будинок. Але після нашої поїздки все дуже змінилося. Чоловік не заперечував, що в нього з’явилася нова жінка. Моя свекруха стала на мій бік і намагалася напоумити мого чоловіка. Але в нас нічого не вийшло. Розлу чатися з ним я не хотіла з однієї причини. Після стільки років не могла зізнатися, що мої батьки мали рацію. Чоловік все гірше ставився до мене. Тоді наш син сильно захво рів і йому потрібна була онерація.

Чоловік повністю забив на сина і навіть не звертав на нього уваги. Я разом з ним бігала лікарнями і займалася його лікуванням. Через кілька місяців я дізналася, що варітна. У нас наро дилася чудова дочка. Ще через кілька років я знову заварітніла. Після моєї третьої варітності чоловік нагулявся. Він почав приділяти небагато часу дітям. На той момент мої батьки вже пішли із життя. І одного дня я зрозуміла для себе дуже важливе рішення. Я повідомила чоловіка, що хочу розлу читися. Дуже рада, що нарешті ухвалила це рішення. Тепер я живу із трьома дітьми у батьківській квартирі. Ніхто мене не обра жає та не зра джує.