Таня дізналася, що колишній розбагатів, коли вони з сином жили ледве-ледве, і в неї в голові з’явилася підступна ідея

ПОЛИТИКА

Таня зустріла знайому на вулиці і почала розповідати. — Я одна виховую сина. Зараз він уже до школи піде. Стільки треба купити, а ціни мене աокують. Одна форма коштує шалених грошей, а ще рюкзак треба купити, і взуття. Я працюю, але заробляю копійки. А декому щастить. Можуть собі дозволити візок за 100 тисяч, — сказала вона знайомій. – Те, що грошей мало, це я зрозуміла. А до чого тут коляска? — При тому, що ми з моєю подругою відвели її новонароджену доньку на прогулянку до парку, а в неї шикарний візочок, мені дуже подобається. Я їй кажу: «жаль, коли син був маленьким, таких колясок не було». А вона мені відповідає, що це ще нічого, і показує жестом на пару, що йде перед нами. Каже, що теж хотіла коляску, як у них, тільки вона коштує як дві наші зарплати.

Подруга готова була навіть взяти кредит заради цього. Так ось, я дивлюся на візок, дивлюся на жінку, а ось у чоловіка дуже знайоме обличчя. Це був наш біолоrічний тато. — Ти серйозно? Макс? Батько Вані? Виходить, він покинув тебе, коли ти заваrітніла, але завів нову сім’ю та дитину? — Так, уявляєш? Він помітив мене, але вдав, що мене не знає. Його нова сім’я живе у «золоті». Я іноді спілкуюсь із його дружиною, ми давно знайомі. Вона хвалиться, що може собі дозволити візок за 100 тисяч. А я думаю, чому б мені не подати до суду та не вимагати від нього алі менти? Мій син теж його дитина. Таня наро дила дитину для себе.

Коли дізналася, що чоловік kидає її, вона позбавилася nлода. -У мене стосунки з чоловіками не складаються. Я ніколи не думала про шлюб, про те, щоб спати з коханим в одному ліжку. Так, може, це звучить дивно. А ось дітей я завжди любила. З дитинства уявляла, якою мамою буду і завжди думала, якщо заваrітнію, треба обов’язково наро джувати. Тому сказала Максу, що я залишу цю дитину, і від неї мені нічого не потрібно. Але він тоді був бідненьким. А я забезпечена. Жила у столиці, заробляла добре. Минуло сім років. Він зненацька розбагатів, а в мене навпаки. — Подруго, ні про що не думай. Обов’язково пиши заяву на алі менти. Гроші не тобі потрібні, а дитині. Ти все робиш правильно, не бійся. А як ви вважаєте, це нормально через стільки років тур бувати людину, яка вже має іншу сім’ю? Адже сама сказала, що від нього їй нічого не потрібно…