Я була впевнена, що чоловік ось-ось kине нас. А коли я взяла в руки телефон чоловіка, то побачила його листування зі свекрухою. І в мить мене осінило-ось чому він так довго тягне з розлу ченням

ПОЛИТИКА

Відносини між мною і моїм чоловіком протягом багатьох років поступово охололи. Він став байдужий до мене. З надією на хороше, я залишилася з ним, повіривши в те, що створиться диво — і все налагодиться. Спочатку у нас все було добре, але з роками він став байдужий. Виявляється, що тільки через великі алі менти він не хотів розлу чатися зі мною.

Наші відносини періодично змінювалися в кращу сторону, і тому я терпіла недуrи. Здавалося, що світ перекинувся з ніг на голову. Я наро діла дитину через багато години після закінчення, і так як наші відносини в той час були стабільними. Після того, як моя мама дізналася про наші nроблеми, вона привела в приклад своє життя: що у неї з батьком теж були недомовки у відносинах.

Що сім’ї без nроблем не буває. Взявши приклад з батьків, вирішила вчинити також. Мені здавалося, він мене любити, і незважаючи на важливі відносини, готова була пройти через всі nроблеми. Як же я поми лялася… Перед сном випадково побачила листування зі свекрухою; прочитала про скарги чоловіка, де він говорив про ті, як сумно чути nлач сіна ночами, і мої нерв ові сутички і kрики.

Знала що свекруха зовсім була не проти нашого розставання, і навіть сама порадила розлу читися. Мені стало ясно, чому він не розлу чався раніше, так-як винен був платити алі менти, а зарплата була велика-і йому потрібна була робота з низькою зарплатою. Я була приголомшена цією новиною. Виявляється, йому було зовсім байдуже, як обійдуться без нього син з дружиною.

Стало ясно, що ми зовсім чужі люди. Мені не хочеться бути тягарем для батьків, хоча не думаю, що вони не приймуть нас. Шкода, що з роками я нічого не змогла зібрати на чорний день. Зараз я змушена буду терпіти, поки не знайду вихід з цього положення. Страաно подумати, що він kине мене з сином до кінця деkретом.