Будучи єдиною дитиною в сім’ї, увагою та ласкою Аня обділена не була. Але у фінансовому плані сім’я була не дуже. Тому з дитинства дівчина прагнула допомагати батькам у міру сил і можливостей. Її сім’я жила на селі, мала своє господарство: птахи, худоба, город. Хоча батьки не вимагали від Ані допомоги по господарству, вона сама розуміла, що їм потрібна допомога та допомагала. А у вихідні, вже будучи підлітком, возила на своєму велосипеді продукти до міста, продавати на ринку. Після школи Аня вступила до університету, закінчила його та залишилася жити у місті. Заробила собі на квартиру.
На відміну від Ані, її двоюрідна сестра Галина після дев’ятого класу переїхала до міста, вступила до ліцею вчитися на швачку-мотористку, але не закінчивши навчання, вискочила заміж та затишно влаштувалася на шиї чоловіка. Народивши дитину і поводившись з нею півроку, вона відвезла сина до села, до батьків. Мовляв, сама вона нічого не встигає. Але навіть відбувшись від дитини, Галина не прагнула зразкового порядку в будинку. Чоловікові набридла ця нечупара, і він прогнав її і подав на розлу чення. Галина повернулася до батьків.
У селі стала працювати продавщицею, але прокинулася, і була виставлена геть з попередженням: повернути протягом тижня розтрачене або начальство заявить в поліцію. Галини батьки взяли кредит, і повернули борг доньці… Бажаючи прилаштувати Галину, її батьки попросили Аню прихистити кузину на пару тижнів, поки знайде собі роботу. Та, на свою біду, погодилася. Ось тільки Галина не прагнула знайти роботу. Всю ніч гуляла, а вдень відсипалася. Пройшли два тижні, пройшли два місяці, а Галина все ще гостює у ані. Ні роботи, ні житла собі не знайшла. Терпіння ані скінчилося, коли, повернувшись з роботи, вона застала Галину з залицяльником в ліжку. Виставила обох геть, і викинула її речі… Тепер Аня для сільської рідні — ворог номер один.