Павло та Марія нарешті купили квартиру своєї мрії, і вирішили влаштувати свято з цього приводу. Потім вони довго шкодували про це

ПОЛИТИКА

Останні чотири роки Павло та Марія жили закордоном. Вони намагалися нагромадити на своє житло. Це було нелегко, але молоді люди здійснили свою мрію. Накопичивши достатньо грошей, вони повернулися на батьківщину. Вони купили квартиру своєї мрії. На новосілля прийшли усі родичі. Зібрався цілий натовп людей. Дружина Павла заздалегідь приготувала багато різних смаколиків. До початку урочистостей Павло вважав, що дружина приготувала надто багато їжі.

Але коли він побачив, як родичі швидко все змітають на своєму шляху, подумав, що їжі може навіть і не вистачить. Гості насильно годували своїх дітей. За підсумками вони навіть взяли їжу, що залишилася, з собою. Після них залишилася гора немитого посуду і квартира, яку перевернули вгору дном . Діти бігали по квартирі і все розкидали.

Павлу та Марії довелося до пізнього вечора упорядковувати будинок. За підсумком дружина каже: — Чесно кажучи, після цього дня я не хочу, щоб ми колись ще організували сімейні посиденьки у нас у квартирі. Павло із дружиною погодився. Бути слугою у власному будинку не дуже приємно. Насправді подружжя хотіло просто провести добре час у колі близьких, але за підсумком вибилися з сил.