44-річна Таня приїхала до міста, до сина та невістки додому. Але вона не могла розповісти дітям справжню причину приїзду. На тесті були дві смужки.

ПОЛИТИКА

-Ви живете у моєму будинку, тому я вимагаю робити все так, як у мене заведено – кричала на Таню її невістка Свєта. -Дочко, що у тебе трапилося? Якщо я тебе розлютила, пробач мені, я всього на пару днів. Свекруха з невісткою, здавалося, подружилися під час першої ж зустрічі. Свєта здалася Тані вихованою, доброю та стриманою дівчиною. Син познайомився з нею в університеті. Мама пишалася вибором сина, та й самим хлопцем теж: адже той, відучившись належним чином, пішов працювати на завод. Батьки були захоплені успіхами сина і навіть подарували йому квартиру в місті. Незабаром син привів додому Свєту, і вони почали жити разом.

Ось чому Таня була дуже здивована, коли невістка накричала на неї через неправильно розкладені ложки. -У Вас із Олегом все нормально – Таня всіляко намагалася розрядити обстановку. -Вибачте мені, мамо, мені просто дуже nогано. Я вже довго мрію про дитину, а тест сьогодні знову неrативний. -Так ви одружені всього 3 роки. Навіщо поспішати? -Олег теж дуже хоче сина. А я його люблю – і хочу скоріше подарувати йому спадкоємця. Таня все вислухала, а самій було ніяково розповісти невістці та синові, чому вона приїхала до міста. Нещодавно вона дізналася, що у свої 44 роки чекає на дитину. -Наро дитися у вас дитина, чи ні, вирішується на небесах. Так що не варто даремно переживати. Головне, ви любите одне одного. Таня не могла зізнатися дітям про ваrітність ще й тому, щоби спеціально утримати чоловіка, у якого з’явилася kоханка.

У результаті її план таки спрацював. Як би там не було, свекруха вирішила поділитись своєю радістю з невісткою. -Ой, а що ви робитимете? Народ жувати? -Звісно! За кілька годин Таня поїхала, а ввечері зателефонував Олег. Він дізнався про ситуацію від невістки: -Мамо, ви взагалі з глузду з’їхали? У ваші роки? Яка дитина. Олег дуже образився на батьків. Ті не розуміли причини, але їм було сумно через те, що син не спілкується з ними. Через рік Олег з’явився. Вибачився у батьків і сказав, що роз лучився зі своєю дружиною. Виявилося, Свєта настільки сильно заздрила Тані, що щодня поливала її брудом у присутності Олега. У результаті хлопець не витримав і вигнав її геть.